title

Inżynier / Technik Elektronik

Ogłoszenie numer: 4588463, z dnia 2021-05-21

Grupa CONTROL z siedzibą w Mikołowie zajmująca się sprzedażą oraz serwisem maszyn do cięcia termicznego blach, zatrudni:

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • opracowywanie projektów technicznych
  • przeprowadzanie planowanych przeglądów i napraw u klientów
  • usuwanie awarii i usterek u klientów
  • uruchomienia maszyn
  • wsparcie techniczne i doradztwo

Wymagania

  • wykształcenie wyższe/średnie (po kierunku elektronicznym, lub pokrewnym)
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • umiejętność sprawnego diagnozowania usterek
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do wiedzy oraz szkoleń
  • możliwość dalszego rozwoju
  • udział we wdrażaniu najnowszych technologii z zakresu sterowań CNC
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego