title

IT Specialist

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Sosnowiec
Nr ref.: 6-1-63798

For one of our clients in Sosnowiec, we are looking for a IT Specialist with English.

Responsibilities:
  • Resolving helpdesk tickets
  • Resolving basic network issues
  • Contact with suppliers
  • Purchasing IT hardware/software
  • Point of support for office and production area
  • Setting up PC’s, laptops and mobile phones
  • Printers/copiers and thermal printers setup, problem-solving
  • Directly reporting to IT Manager based in UK, dotted line to Plant Manager
  • Potential interactions with Swedish and UK IT
  • Administrating CCTV system
  • Support with Enova 365 system
  • Support with T&A system (maintenance)
  • Basic support with ERP system Jeeves and Laptu
Requirements:
  • Windows Server from 2012 to 2019
  • Windows 10 Enterprise environment
  • HP/Lenovo Desktop and Laptop Hardware
  • Corporate Wifi Solutions (Cisco Meraki)
  • Printers Ink and thermal transfer
  • Basic Cisco Networks
  • Knowledge of android systems
  • Microsoft 365 basic administration
  • Basic SQL, Excel and VBA (optional)
Benefits:
  • Full-time employment contract
  • Work in a friendly and dynamic environment in an international production company
  • Life insurance
  • Opportunity for proffesional development (trainings)
  • Comfortable working environment, open organizational culture

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zobacz podobne oferty

thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.

ITIL Change Management Process Specialist

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
The role of the IT Process Specialist is to ensure that the right processes, people and technologies are in place so that the entire organization can meet its business...

Remondis Medison Sp. z o.o.

Specjalista ds. IT

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2021-09-16
Zakres obowiązków: Zarządzanie serwerami opartymi o systemy Windows Server 2008R2/2012R2/2016/2019; Zarządzanie stacjami roboczymi Windows 10; Zarządzanie...

DROMA S.C.

Młodszy specjalista ds. IT z językiem rosyjskim

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2021-09-13
Twój zakres obowiązków konfiguracja urządzeń komputerowych i biurowych (laptopy, routery, drukarki, skanery, kserokopiarki, drukarki etykiet i urządzenia...