title

Junior service analyst

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0190
OBOWIĄZKI:
- Kontakt telefoniczny z klientem w językach obcych (język francuski i angielski) Jest to pomoc klientowi w rozwiązaniu problemów technicznych według procedury.- Oferujemy pakiet relokacyjny.- Godziny pracy: Praca trzy zmianowa po 8 godzin dziennie. Od godziny: najwcześniejsza zmiana rozpoczyna się o godz. 7:30 do godziny : najpóźniejsza zmiana kończy się o godz. 20:00. Praca również w soboty, niedziele i święta - w zależności od działu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagane umiejętności: umiejętność pracy w grupie, umiejętność pracy z klientem, łatwość przyswajania nowych informacji, znajomość obsługi komputera. Wymagana znajomość języka francuskiego w stopniu min. B2 w mowie i piśmie. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2 w mowie i piśmie. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach