title

Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/22/0487
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, obsługa kas fiskalnych, obsługa klientów, wykładanie towaru kontrola dat przydatności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, praca przy komputerze 3 godz.

Miejsce pracy:

Psary


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: dzisiaj
obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej z komputerem, dbanie o ekspozycję towaru, dbanie o porządek na sklepie Wymagania inne: komunikatywność, łatwość...

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Kasjer/sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: dzisiaj
Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, wykładanie towaru, dbałość o estetykę działu Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
Sprzedaż art. ogólnospożywczych. Praca w miłym zespole.Umowa o pracę lub umowa zlecenie do uzgodnienia. Praca na 2 zmiany 6.00-22.00 lub 3 zmiany (zmiana nocna...