title

Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Radostowice
Numer: StPr/22/0561
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa stanowisk - miesne, warzywa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Radostowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Kasjer/sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: dzisiaj
Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, wykładanie towaru, dbałość o estetykę działu Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: dzisiaj
obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półkach. Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00). OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY....

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: dzisiaj
Obsługa klienta w sklepie, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półkach. 1 miesiąc praca na umowę zlecenie, następnie praca na umowę o pracę....