title

Kasjer-sprzedawca

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: 60/10/2022
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta,-obsługa kasy fiskalnej,- dbanie o ekspozycję towaru wg. ustalonych norm,- dbanie o porządek na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

ukończony 18 r. ż.

Miejsce pracy:

Pyskowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MONNARI TRADE S.A.

Sprzedawca - Doradca Klienta

Lokalizacja: śląskie / Chorzów, CH AKS

Dodane: dzisiaj
Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Dodane: wczoraj
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, obsługa kas fiskalnych, obsługa klientów, wykładanie towaru, kontrola dat przydatności. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Sprzedawca w branży mięsnej

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: wczoraj
przygotowanie towarów do sprzedaży, bieżące uzupełnianie towaru na półkach, w ladach, udzielanie inf dot. sprzedawanych produktów, obsługa klienta,...