title

Kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kasjer
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1038
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, implantacja i układanie towarów na półkach, porządkowanie sklepu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Aktualna książeczka zdrowia wydana przez "Sanepid"

Wymagania inne:

uprawnienia do wykonywania w/w zawodu ( np ukończony kurs na kasę fiskalną), minimum trzy miesięczne doświadczenie na stanowisku kasjera, książeczka sanepid, umiejętność pracy w zespole, dbanie o porządek na stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach