title

Kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Radlin
Numer: StPr/21/1567
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż artykułów spożywczych, chemicznych, warzyw i owoców, oraz alkoholu i tytoniu. Praca z magazynem, kontrola dostaw, dbanie o porządek w miejscu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa terminala płatniczego
Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i Internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wymagana książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych [Umiejętność 1] : wymagane doświadczenie w handlu

Miejsce pracy:

Radlin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim