title

Kasjer/sprzedawca

Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała
Kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: 78/7/2022
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Wykładanie towaru. Praca zmianowa w sklepie sportowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole


Wymagania inne:

pełnoletność

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MONNARI TRADE S.A.

Sprzedawca - Doradca Klienta

Lokalizacja: śląskie / Chorzów, CH AKS

Dodane: dzisiaj
Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku...

AGATA Spółka Akcyjna

Sprzedawca - Projektant Kuchni

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną,...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Krzepice

Dodane: wczoraj
- obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej i czytników kart płatniczych, - monitorowanie stanów zapasów i towarów, - pomoc nabywcy przy wyborze towaru,...