title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Kelner
Miejsce pracy: Rogów
Numer: StPr/20/0751
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, przygotowanie stołów i szkła, obsługa imprez okolicznościowych
Miejsce pracy:

Rogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Kelnerka

Lokalizacja: śląskie / Irządze

Dodane: 2020-10-11
przyjmowanie zamówienia, dostarczanie zamówionych potraw, przyjmowanie zapłaty, wydawanie reszty, dbanie o czystość w lokalu.Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Kelner/barman

Lokalizacja: śląskie / Istebna

Dodane: 2020-10-08
obsługa klientów w restauracjiWymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak Wymagania inne: Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Szczyrk

obsługa gości hotelowych w restauracji, barze oraz room serwis. Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.30-22.00 według grafiku.Wymagania dodatkowe:...