title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kelner
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/20/2017
OBOWIĄZKI:
- serwis francuski, serwis zupy z kubka, serwis tortu- sugestywna sprzedaż- "room service"- obsługa gościa, w tym podczas dużych imprez okolicznościowych- obsługa systemu kelnerskiego - podanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych- nakrycie stołu do śniadań- serwowanie wina i dekantacja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Certyfikat ukończnia kursu kelnerskiego II stopnia

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie