title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Kelner
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/21/1410
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa klienta oraz prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich.Praca w godzinach: 08.00-16.00/10.00-18.00/12.00-20.00/15.00-23.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie na stanowisku min. 3 miesiące

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu