title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Kelner
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/22/0698
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta.Dbanie o wizerunek i wystrój lokalu.Przyjmowanie zamówień, doradzanie klientom w kwestiach dotyczących wyboru potraw i napojów.Rozliczanie z pobranych zamówień.Praca w godzinach 12-20 i 14-22.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętnośc pracy w zespole. Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim