title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kelner
Miejsce pracy: Sączów
Numer: StPr/22/0651
OBOWIĄZKI:
szkolenie BHP, ppoż i stanowiskowe,dbanie o czystość lokalu, obsługa kasy fiskalnej,, obsługa klienta, przyjmowanie towarów i wprowadzanie do systemu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wykształcenie dowolne

Miejsce pracy:

Sączów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: wczoraj
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Złoty Potok

Dodane: wczoraj
przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, serwowanie potraw i napojów, obsługiwanie maszyn, irządzeń w części handlowej lokalu, nakrywanie do...

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: wczoraj
zadania:przygotowanie sali konsumenckiej do obsługi klienta, udzielanie konsumentowi informacji jadłospisu, wartości odżywczych, potraw i technologii ich...