title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Kelner
Miejsce pracy: Kozy
Numer: StPr/ALHA/22/0717
OBOWIĄZKI:

serwowanie potraw i napojów, sporządzanie lub wykańczanie potraw w obecności konsumenta, obsługa kasy kelnerskiej, inkasowanie należności, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP, przygotowywanie prostych posiłków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

pracowitość, punktualność, dokładność, sumienność

Miejsce pracy:

Kozy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu