title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kelner
Miejsce pracy: Sączów
Numer: StPr/22/0651
OBOWIĄZKI:

szkolenie BHP, ppoż i stanowiskowe,dbanie o czystość lokalu, obsługa kasy fiskalnej,, obsługa klienta, przyjmowanie towarów i wprowadzanie do systemu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

wykształcenie dowolne

Miejsce pracy:

Sączów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Czerwionka-Leszczyny

Dodane: 2022-08-12
Obsługa klienta, organizacja pracy na sali restauracyjnej, przyjmowanie zmówień. Mile widziane wykształcenie gastronomiczne i doświadczenie w zawodzie. Oferta dla...

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Kelner/ kelnerka

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-08-12
Obsługa klienta restauracji. Dbanie o porządek. Wymagania konieczne: Język: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - przeciętny Uprawnienia: książeczka sanepid

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Przeczyce

Dodane: 2022-08-11
Obsługa klienta. Przygotowanie sali i sprzątanie sali.Praca na dwie zmiany w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz od 14:00 do 22:00.Praca również w weekendy. Wymagania...