title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kelner
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/1222
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, podawanie posiłków konsumentom, przygotowanie zastawy stołowej do podania dań i napojów, doradztwo konsumentom w wyborze potraw i napojów oraz przyjęcia zamówień, dbanie o czystość sali konsumenckiej, zbieranie naczyń po konsumpcji, obsługa konsumentów podcvzas przyjęć okolicznościowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie