title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kelner
Miejsce pracy: Przeczyce
Numer: StPr/23/0013
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta. Przygotowanie sali i sprzątanie sali.Praca na dwie zmiany w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz od 14:00 do 22:00.Praca również w weekendy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Przeczyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2023-01-29
przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłków, dbanie o porządek i czystość w restauracji, wystawianie paragonów i faktur, obsługa komputera, POSa i terminala,...

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Kelner/ka

Lokalizacja: śląskie / Markowice

Dodane: 2023-01-23
obsługa sali, przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Kelner/kelnerka

Lokalizacja: śląskie / Lubliniec

Dodane: 2023-01-19
Przygotowanie sali konsumenckiej do obsługi gości, a także serwowanie im potraw i napojów. Doradzanie klientom i udzielanie informacji na temat oferowanych dań....