title

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Kelner
Miejsce pracy: Istebna
Numer: StPr/20/1276
OBOWIĄZKI:
przygotowanie sali do posiłków, serwowanie dań z kuchni, obsługa bufetu, uprzątnięcie sali po posiłkach, obsługa klienta zorganizowanego - brak obsługi według karty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: umiejetność obsługi kelnerskiej

Miejsce pracy:

Istebna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie