title

Kelnerka / Kelner

Ogłoszenie numer: 5586582, z dnia 2021-09-13

Oberża Pod Kudłatym Aniołem

Prowadzimy restaurację na około 60 miejsc. Cisna Bieszczady.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Restauracja Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej w Bieszczadach zatrudni doświadczoną osobę do pracy w restauracji. Praca od zaraz do połowy listopada.

Praca polega na przyjmowaniu zamówień przy stolikach, podawaniu jedzenia przygotowanego w kuchni, przygotowaniu i podawaniu napoi, dbaniu o czystość w restauracji itd. Kelnerki w naszej restauracji zarabiają około 7000 PLN brutto miesięcznie. Prosimy o CV na maila.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie około 7000 brutto miesięcznie w zależności od umiejętności i ilości przepracowanych godzin.
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie w pokojach pracowniczych, darmowe wyżywienie.
  • Rozliczenie godzinowe, wypłaty co tydzień, umowa, ZUS.