title

Kelnerka

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Kelnerka
Miejsce pracy: Irządze
Numer: StPr/20/0382
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówienia, dostarczanie zamówionych potraw, przyjmowanie zapłaty, wydawanie reszty, dbanie o czystość w lokalu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

[Inne] : Możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Irządze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu