title

Kierowca busa do 3,5 tony w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1139
OBOWIĄZKI:
- Dostawa towarów samochodem dostawczym do 3,5 tony do klientów indywidualnych na terenie całej EUROPY (trasy międzynarodowe). Wyjazdy na 4 do 5 togodni.- Godziny pracy zgodnie z czasem pracy kierowców. Praca również w soboty i niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach