title

Kierowca C+E

Ogłoszenie numer: 5101011, z dnia 2021-07-21

Klient portalu Praca.pl

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZINARODOWY

SERWIS AUT CIEZAROWYCH 

Kierowca C+E

Miejsce pracy: śląskie

 

Opis stanowiska

KIEROWCA CE 

PRACA W POLCE LUB KIEROWCA MIEDZYNARODOWY 

Wymagania

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE

ADR PODSTAWOWY 

Oferujemy

WYSOKIE WYNAGRODZENIE,NAGRODY ZA PRZEJECHANE KILOMETRY I EKONOMICZNA JAZDE 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.

Kierowca międzynarodowy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Twój zakres obowiązków: Obsługa zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu Double decker (50-54 palety) lub naczepa Inloader (szkło) Trasy międzynarodowe: kraje...

Codognotto Polska Sp. z o.o.

Kierowca Transportu Międzynarodowego C+E

Lokalizacja: śląskie / Ustroń

Dodane: wczoraj
Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu zestawów w ruchu międzynarodowym (Zachodnia część UE); Prawo jazdy kat. C+E; Posiadanie świadectwa kwalifikacji wraz...

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Obowiązki: Prowadzenie samochodu ciężarowego Dbanie o stan techniczny pojazdu Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku Pokonywanie wyznaczonych...