title

Kierowca kat. b,c

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0087
OBOWIĄZKI:
kierowanie pojazdem , załadunek towaru na magazyn, kontakt z klientem, praca na terenie Sosnowca i okolic do 100 km, praca w godzinach 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

1 rok doświadczenia

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu