title

Kierowca kat. "c" lub "c+e"

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0831
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie poleceń przełożonego oraz brygadzisty. Transport materiałów oraz sprzętu na budowę. Obsługa podnośników koszowych oraz HDS. Prace ogólnobudowlane.Praca na terenie woj. śląskiego, woj. dolnośląskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub zawodowe, prawo jazdy kat. C lub C+E, uprawnienia do obsługi podnośników koszowych oraz HDS, mile widziane kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu