title

Kierowca kat. C na wywrotkę z dodatkowymi uprawnieniami

Ogłoszenie numer: 3975621, z dnia 2020-11-20

Poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • realizacja prac transportowych i załadunkowych,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,
  • kierowanie wywrotką na placu budowy i nie tylko, zgodnie z wytycznymi kierownika,
  • praca na terenie budowy innym sprzętem budowlanym w zależności od posiadanych uprawnień.

Wymagania

  • prawo jazdy Kat. B,C,
  • karta kierowcy,
  • jedno z trzech uprawnień: na ładowarki teleskopowe, na koparki lub koparko-ładowarki,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, sumienność,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • inne uprawnienia będą dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • stałą pracę bez przestojów,