title

Kierowca kat c+ uprwanienia na hds

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kierowca kat c+ uprwanienia na hds
Miejsce pracy: Jankowice
Numer: StPr/22/0907
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie dowolne. Osoba z doświadczeniem i uprawnieniami na HDS. Praca na terenie miasta Rybnika i okolic. Kontakt z pracodawca telefoniczny. Oferta również dla obywateli Ukrainy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Jankowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

5 532 - 6 966 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kierowca autobusu

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: wczoraj
prowadzenie pojazdu przeznaczonego do przewozu osób, pracana terenie województwa śląskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Kierowca kat. b

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: 2022-05-26
przewóz pracowników na wskazane przez pracodawcę miejsce pracy, zarządzanie ich pracą, pomoc w powierzonych obowiązkach, m. in. porządkowanie terenów zieleni...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Kierowca kat. b

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: 2022-05-25
przewóz pracowników na wskazane przez pracodawcę miejsce pracy, zarządzanie ich pracą, pomoc w powierzonych obowiązkach, m. in. porządkowanie terenów zieleni...