title

Kierowca (kat. C)

Miejsce pracy: Będzin, Katowice

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

ZING oferuje najwyższej jakości usługi, oparte na szeroko pojętej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich zadań będzie należeć m.in.:
  • Przewóz i dostarczenie towaru do Klienta,
  • Rozładunek towaru,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
Poszukujemy Osób:
  • Posiadających prawo jazdy kat. C oraz „Kartę Kierowcy”,
  • Posiadających aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • Posiadających doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • Komunikatywnych,
  • Potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę,
  • Znających dobrze topografię Górnego Śląska.
Oferujemy:
  • Pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku
  • Codzienny zjazd do bazy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i kwalifikacji
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę ze stała grupą osób i podwykonawców
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Zobacz podobne oferty

REMONDIS Sp. z o.o.

Kierowca / Ładowacz Samochodu powyżej 3.5T

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
Prowadzenia pojazdów typu śmieciarka, Aktywnego uczestnictwa w załadunku i rozładunku, Dbałości o powierzony sprzęt i mienie, Odstawiania pojemników na miejsce...

Bakoma Sp. z o. o.

Kierowca - Magazynier kat. B lub C

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: 2022-01-26
Zakres obowiązków: Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów. Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru. Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń...

Trenkwalder

Kierowca w wypożyczalni samochodów

Lokalizacja: śląskie / Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice

Dodane: 2022-01-25
przygotowanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów), dostarczanie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Katowic...