title

Kierowca kat. c

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Ogrodzieniec
Numer: StPr/20/0952
OBOWIĄZKI:
kierowanie pojazdami, załadunek i rozładunek pojazdu w magazynach, na budowie, podstawowa obsługa pojazdu - praca na terenie kraju, codzienne powroty do domu. Inne prace ogólnobudowlane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Miejsce pracy:

Ogrodzieniec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu