title

Kierowca-kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1348
OBOWIĄZKI:
Dostarczanie przesyłek na terenie Zabrza.1 miesiąc umowa zlecenie jako okres próbny, następnie umowa o pracę na czas określony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: zaświadczenie o niekaralności

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, niekaralność, prawo jazdy kat. B, dobry stan zdrowia

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu