title

Kierowca międzynarodowy kat. c+e

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kierowca międzynarodowy kat. c+e
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0284
OBOWIĄZKI:
Charakterystyka pracy: przewóz towarów, dbałość o powierzony sprzęt. Praca na terenie Europy Zachodniej. Wynagrodzenie + diety. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pracownik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: wczoraj
- praca przy obsłudze prostych maszyn, - obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych, - utrzymywanie w czystości maszyn i stanowiska pracy, - wizualna kontrola...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pracownik transportu

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: wczoraj
- obsługa wózka widłowego, - rozładunek/załadunek samochodów dostawczych, - rozdysponowanie gotowych wyrobów w magazynie, - prace magazynowe,- (System pracy...

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Pracownik do prac w gospodarstwie

Lokalizacja: śląskie / Żelisławice

Dodane: wczoraj
do obowiązków pracownika do pracy w gospodarstwie będzie należało zadawanie pasz i sprzątanie w budynkach gospodarskich i wokół nich oraz dodatkowe zajęcia...