title

Kierowca międzynarodowy

Ogłoszenie numer: 4661655, z dnia 2021-06-02

poszukuje pracowników na stanowisko

Kierowca międzynarodowy

Miejsce pracy: śląskie

 

Opis stanowiska

  • Kierowca z kat. C+E
  • System pracy 3/1
  • System pracy 2/1
  • Miejsce pracy: kraje UE

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • Mile widziane aktualne uprawnienia ADR

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiety medyczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

TEXRON Sp. z o.o.

Kierowca z kat. C+E Europa (firanka lub cysterna)

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
Zatrudnimy kierowców z kategorią prawa jazdy C+E na trasy Europa / FIRANA lub CYSTERNA SPOŻYWCZA / dbałość o pojazd i dokumentację transportową, doświadczenie...

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
aktualne uprawnienia, cyfrową kartę kierowcy, świadectwo kwalifikacji badania: lekarskie i psychologiczne cechy takie jak uczciwość oraz zaangażowanie w...

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Kierowca Zawodowy C+ E / ADR

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2021-06-16
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy: Kierowca Zawodowy C+ E (wywrotka) Kierowca Zawodowy ADR C+ E (cysterna) ZAKRES ZADAŃ: Przewóz towarów sypkich (m.in....