title

Kierowca międzynarodowy

Van Huët Glass Logistics jest firmą specjalizującą się w zakresie logistyki szkła w Europie i zajmuje czołową pozycję na tym rynku. Van Huët posiada swoje oddziały w Holandii (Milsbeek), Niemczech (Haldensleben), Belgii (Sombreffe), Czechach (Teplice) i w Polsce (Kolonia Poczesna). Firma zatrudnia 400 zmotywowanych i doskonale wyszkolonych pracowników dzięki temu zapewniamy wysoki standard usług dla naszych klientów. Jest to możliwe dzięki posiadaniu 350 naszep z czego 300 typu inloader.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu Double decker (50-54 palety) lub naczepa Inloader (szkło)
  • Trasy międzynarodowe: kraje EU oraz Anglia
  • System 3/1 lub 2/1

Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E,Kod 95, Karta kierowcy
  • Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu zestawów ciagnik+ naczepa

To oferujemy:

  • Zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System pracy 3/1 lub 2/1
  • Przeszkolenie w zakresie ładowania naczep typu 2WIN/ Inloader