title

Kierowca, operator minikoparki

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1057
OBOWIĄZKI:
prowadzenie samochodu z przyczepą, obsługa minikoparki;[Godzina zakończenia pracy] : 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW

Wymagania inne:

prawo jazdy B, docelowo BE, docelowo zdobycie uprawnień na minikoparkę

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu