title

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/0210
OBOWIĄZKI:

zgodny z stanowiskiem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Kierowca kat. b

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: wczoraj
przewóz pracowników na wskazane przez pracodawcę miejsce pracy, zarządzanie ich pracą, pomoc w powierzonych obowiązkach, m. in. porządkowanie terenów zieleni...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Kierowca kat. b

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: 2022-05-25
przewóz pracowników na wskazane przez pracodawcę miejsce pracy, zarządzanie ich pracą, pomoc w powierzonych obowiązkach, m. in. porządkowanie terenów zieleni...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kierowca samochodu ciężarowego- ładowacz

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-05-25
Prowadzenie pojazdu ciężarowego na terenie Częstochowy; pomoc przy załadunku odpadów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...