title

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1151
OBOWIĄZKI:

Kierowca oparator wózków jezdniowych(widłowych)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy B


Wymagania inne:

wymagany kurs z zakresu obsługi wózków jezdniowych

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Kierowca/operator maszyn rolniczych

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: dzisiaj
prowadzenie ciągnika rolniczego ( m.in. koszenie + transport przyczepą) Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca ciągnika rolniczego Wykształcenie: brak lub niepełne...

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Kierowca samochodu ciężarowego

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno

Dodane: dzisiaj
kierowca samochodu ciężarowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Kierowca kat. b

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: dzisiaj
Rozwożenie art. biurowych do firm Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: chęć do pracy, prawo jazdy kat. b,...