title

Kierowca operator wózków jezdniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Siedliszowice
Numer: StPr/21/0720
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie stanowiska pracy wraz z urządzeniami w porządku. Dbanie o powierzony do pracy wózek widłowy, przewożenie elementów betonowych, załadunek oraz rozładunek elementów betonowych.Praca w godz. 06.00-14.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: kierowca wózków widłowych

Miejsce pracy:

Siedliszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu