title

Kierowca operator wózków widłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Ogrodzieniec
Numer: StPr/22/0832
OBOWIĄZKI:

Obsługa wózka widłowego; wykonywanie prac rozładunkowych, przeładunkowych; układanie towaru. Praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Ogrodzieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu