title

Kierowca samochodu ciężarowego C+E z obsługą żurawia HDS

Ogłoszenie numer: 7540161, z dnia 2022-09-23

Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • prace na budowach zlokalizowanych na terenie całej Polski (kierowanie samochodem, operowanie dźwigiem, wykonywanie robót betoniarza-zbrojarza i montera szalunkowego).

Wymagania

  • posiadanie uprawnień do obsługi żurawia przenośnego HDS;
  • prawo jazdy kat. C i E.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • wynagrodzenie stałe + premie motywacyjne;
  • dodatek za rozłąkę (finansowanie noclegów pracowniczych);
  • pożyczki z zakładowego funduszu socjalnego;
  • dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie;
  • dodatkowe wynagrodzenie: wczasy pod gruszą, bonus w postaci wynagrodzenia świątecznego;
  • zdobycie dodatkowych uprawnień zawodowych;
  • profesjonalne narzędzia robocze i niezbędny firmowy ubiór;
  • coroczne spotkania wśród pracowników (imprezy integracyjne z rodziną).