title

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/20/0514
OBOWIĄZKI:
Transport drogowy towarów - teren Polski i Niemiec. Wynagrodzenie: 9,5 euro brutto/h + diety. Średnia ilość godzin w miesiącu: 220-240. Zapewniony nocleg na terenie Niemiec. Możliwości zjazdu do Polski do uzgodnienia z pracodawcą (co dwa tygodnie pt-nd lub sb-pn).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

prawo jazdy kat. C lub C+E (wpis 95), mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego.

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 8 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich