Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t ze znajomością języka rosyjskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/2938
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów w ruchu międzynarodowym, załadunek i rozładunek towaru, odbiór dokumentów rozliczeniowych od kontrahentów, wypełnianie i rozliczanie się z dokumentacji przygotowanej w językach ukraińskim i rosyjskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie