title

Kierowca samochodu dostawczego w ruchu międzynarodowy kat b

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1051
OBOWIĄZKI:
przewóz ładunków zgodnie ze zleceniem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Kierowanie samochodem osobowym

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność kierowania samochodem osobowym, prawo jazdy kat B, znajomość języka rosyjskiego w mowie na poziomie B1 oraz w piśmie A1

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach