title

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Kalety
Numer: StPr/21/0416
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów pojazdem do 3,5 tony, wyjazdy na okres min. 5 tygodni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

gotowość do wyjazdów wielotygodniowych - 5 tygodni, przewóz rzeczy, kraje UE, SCHENGEN

Miejsce pracy:

Kalety


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kierowca samochodu ciężarowego

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2021-05-07
Wykształcenie dowolne. Prawo jazdy kat C+E, świadectwo kwalifikacyjne. Kontakt telefoniczny lub osobisty z pracodawcą. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kierowca kat. b

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-05-07
kierowanie pojazdem , załadunek towaru na magazyn, kontakt z klientem, praca na terenie Sosnowca i okolic do 100 km Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kierowca kat. b,c

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-05-07
kierowanie pojazdem , załadunek towaru na magazyn, kontakt z klientem, praca na terenie Sosnowca i okolic do 100 km Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe,...