title

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1353
OBOWIĄZKI:

Przewóz towarów na wyznaczonej trasie, załadunek i rozładunek towaru, prawidłowe zamocowanie ładunku oraz dbanie o jego bezpieczeństwo, czuwanie nad stanem technicznym auta oraz wyposażeniem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Kierowca samochodu ciężarowego

Lokalizacja: śląskie / Ogrodzieniec

Dodane: 2021-06-11
Przewóz towarów w komunikacji krajowej według ustalonego harmonogramu (hakowce i naczepy)sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trasęPonadto...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kierowca samochodu dostawczego - 1 osoba

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-06-11
dostarczanie mebli do klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Kierowca samochodu ciężarowego

Lokalizacja: śląskie / Cyganka

Dodane: 2021-06-11
załadunek, rozładunek i przewóz mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E