title

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/21/0825
OBOWIĄZKI:

transport osób na budowę, transport sprzętu na budowę

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechanik samochodowy
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Lubliniec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Lokalizacja: śląskie / Ślemień

Dodane: wczoraj
codzienna obsługa wózka (dokonywanie oględzin zewnętrznych, zabezpieczanie cel baterii akumulatorów zgodnie z załączoną instrukcją, sprawdzanie działania...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Lokalizacja: śląskie / Bieruń

Dodane: wczoraj
obsługa wózków jezdniowych, widłowych niskiego unoszenia; sortowanie towaru; zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem; kontrola stanów magazynowych; utrzymanie w...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Kierowca samochodu dostawczego

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: wczoraj
wykonywanie transportu zgodnie z uzyskanymi zleceniami Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)...