title

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3459
OBOWIĄZKI:
Posiadanie uprawnienia do kierowania pojazdami; dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi; prowadzenie dokumentacji jazdy w zakresie realizacji zadań przewozowych oraz dokumentacji związanej z przwożonymi ładunkami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Język obcy pożądany ze względu na to, iż właściciel i większość osób ztrudnionych to obywatele Armeniimiejsce pracy siedziba pracodawcy ul.ONZ 3/8, 44-100 Gliwice oraz teren całej Polski

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach