title

Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2403
OBOWIĄZKI:
- Przewóz pracowników.- Miejsce wykonywania pracy: Teren całej Polski + teren Ukrainy według zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kierowca samochodu dostawczego w ruchu międzynarodowy kat b

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2020-11-20
przewóz ładunków zgodnie ze zleceniemWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakJęzyk: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany,...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kierowca kat. c+ e

Lokalizacja: śląskie / Jankowice

Dodane: 2020-11-20
Wymagane prawo jazdy kat. C+E. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za transport na terytorium woj. śląskiego. Wynagrodzenie do omówienia podczas rozmowy...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Kierowca w ruchu międzynarodowym

Lokalizacja: śląskie / Wodzisław Śląski

Dodane: 2020-11-20
Transport w ruchu międzynarodowym.Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E