title

Kierowca Transportu Krajowego C+E

Ogłoszenie numer: 7357611, z dnia 2022-08-09

Firma Codognotto Polska to transport drogowy oraz zintegrowana logistyka. Pełnimy rolę ogniwa łączącego własnych klientów z rynkami zbytu, zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi. Codziennie pozostajemy we wzajemnym kontakcie ze swymi klientami, upraszczając sprawy skomplikowane i rozwiązując sytuacje nieprzewidywalne.

Obecnie do załadunku, rozładunku, transportu kontenerów w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń, Ustroń, Zabrze

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu zestawów ciągnik + naczepa (plandeka / kontener)
  • Prawo jazdy kat. C+E;
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy;
  • Karta do tachografu cyfrowego;
  • Pełne zaangażowanie w pracy;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Stałą pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej;
  • Weekendy w domu. Dla osób z rejonów śląska możliwe również zjazdy do domu w tygodniu;
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • Nowoczesny tabor;
  • Wsparcie dedykowanego dyspozytora;

Poszukujemy również kierowców międzynarodowych na trasach PL - IT, IT - FR, IT - UK w elastycznych systemach pracy (3-1,4-1, 3-2,4-2)

Zobacz podobne oferty

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

Kierowca C+E z HDS

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: dzisiaj
Prowadzenie pojazdów oddziału przeznaczonych do transportu złomu Rozładunek i załadunek kontenerów Lokalny charakter pracy (codzienne wyjazdy i przyjazdy do...

Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.

Kierowca międzynarodowy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Twój zakres obowiązków: Obsługa zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu Double decker (50-54 palety) oraz naczepa Inloader Jazda na trasach międzynarodowych:...

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

Kierowca cysterny C+E / ADR

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart Opis stanowiska: Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy). Obowiązki: Transport...