title

Kierowca w transporcie krajowym i międzynarodowym kat. C+E

Ogłoszenie numer: 3992101, z dnia 2020-12-18

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z nieustającym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

Opis stanowiska

  • realizacja dostaw do klientów na terenie PL i wybranych krajów Europy zgodnie z ustalonym planem
  • transport towarów na terenie UE
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E oraz minimum 6 m-cy doświadczenia w zawodzie kierowcy oraz chęci do pracy
  • aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)
  • podstawowe ADR
  • aktualna karta kierowcy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • samodzielność i uczciwość
  • mile widziane zaświadczenie sanepidowskie

Oferujemy

  • baza w Jaworzanie (wyjazdy i powroty)
  • powtarzalność tras i kierunków jazdy ( 2 x w miesiącu wyjazdy na Rumunie do 1 punktu, Czechy, Słowacja reszta miesiąca po kraju)
  • zapewniamy pracę przez cały rok
  • współpracę z dedykowanym dyspozytorem prowadzącym 24h/dobę
  • wsparcie w zakresie tras i parkingów
  • wsparcie techniczne i powroty na bazę
  • pracę również w transporcie krajowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • dla wybitnych zaangażowanych kierowców dodatkowy system premiowy
  • benefity stażowe po 1 przepracowanym roku
  • dowolne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flotowych
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL