title

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kierowca
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1206
OBOWIĄZKI:
służbowy transport towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub zawodowe, uprawnienia do kierowania ciągnikiem siodłowym z naczepą, mile widziani kierowcy z doświadczeniem kierowcy na terenie Unii Europejskiej, prawo jazdy kat C+E

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach